» Najnowsze wiadomości

05 Mar | 14:20:37 |

Porażka z Górnikiem

Górnik Zabrze - Szombierki Bytom 6:2 (4:0)

Niestety gorycz porażki w meczu kontrolnym musieli przełknąć nasi piłkarze. Górnicy od początku bardzo agresywnie atakowali naszych zawodników co spowodowło dużo strat, a że rywal z najwyższej półki to już w 30 min spotkania przegrywaliśmy 3:0.
Gospodarze do przerwy dorzucili jeszcze jednego gola i przegrywaliśmy do przerwy aż 4:0.
W drugiej połowie gra się wyrównała i Zieloni walczyli jak równy z równym, chociaż znowu nie ustrzegliśmy się błędów w defensywie.
Mamy tylko nadzieję że naszym zawodnikiom przyda się taki zimny prysznic i wyciągną odpowiednie wnioski po tym ciekawym spotkaniu.
Trener Osadnik stwierdził krótko, że będzie miał dobry materiał do analizy gry jego podopiecznych.

Górnik Zabrze - Szombierki Bytom  6:2 (4:0)

Bramki dla Szombierek:
- Terbalyan
- Sawicki

W Górniku zagrali:
Pawłowski, Michalski, Gryszkiewicz, Wiśniewski, Bartczuk, Shevelukin, Smuga, Ambrosiewicz, Hajda, Urynowicz, Smuga.
W drugiej połowie weszli:
Bielica, Grendel, Kamiński, Kubica.
Trener: Brosz Marcin

W Szombierkach zagrali:
Fościak, Lebek, Cybul, Ślęzok, Stefaniak, Gwiaździński, Cieszyński, Cichecki, Morys, Zając, Jarnot.
Szombierski, Sawicki, Rybak, Krzykawski, Terbalyan, Bomba.

1% PODATKU DLA KLUBU - KRS: 0000270261

Szczakowianka Jaworzno - Szombierki Bytom 0:0Szombierki Bytom - Piast II Glwiice 5:2Gwarek Ornontowice - Szombierki Bytom 0:0Szombierki Bytom - Polonia Łaziska 1:1Ruch Radzionków - Szombierki Bytom 1:0Szombierki Bytom - Przemsza Siewierz 0:1Mecz Kontrolny - Górnik ZabrzeWigilia 2017Szombierki Bytom - Gwarek Ornontowice