Derby!! Radzionków - Szombierki! Sobota; godz. 19:19

» Najnowsze wiadomości

29 Kwi |

Kolejny mecz bez zwycięstwa !!!

Gwarek Ornontowice - Szombierki Bytom 0:0

Początek spotkania był bardzo agresywny ze strony naszych zawodników, którzy już w pierwszych minutach mogli objąć prowadzenie w tym meczu, lecz w ogromnym zamieszaniu w polu karnym gospodarzy, jeden z defensorów zdołał zażegnać niebezpieczeństwo pod swoją bramką. Pierwszy groźną sytuacje gospodarzy stworzyli w 13 minucie spotkania, na strzał zza pola karnego zdecydował się Oleksy, jego uderzenie z woleja przeszło minimalnie nad poprzeczką bramki strzeżonej przez Fościaka, który zresztą był najaśniejszą postacią tego spotkania. Wspomniany bramkarz Zielonych (wypożyczony z GKS Katowice), rządził na przedpolu pewnie wyłapując groźne dośrodkowania gospodarzy. Szombierki najlepszą okazję w pierwszej połowie miały po dośrodkowaniu-Jarnot miał piłkę na głowie, lecz przy próbie uderzenia piłka tylko otarła się o jego głowę. Druga połowa to niezła gra obu zespołów, ale tylko gospodrze stwarzali groźne sytuacje lecz Fościak był w tym meczu nie do pokonania. Piłkę meczową w tym spotkaniu miał Kasprzyk, popularny "Nakata" dostał idealne podanie na "wkładkę" lecz wspomniany wcześniej bramkarz Szombierek wyrósł z pod ziemi i uratował swój zespół przed porażką w tym spotkaniu. Cóż można powiedzieć po tym meczu, na pewno nie można mieć pretensji do zaangażownia naszych piłkarzy, lecz mała ilość sytuacji podbramkowych to chyba zmora tej rundy. Na plus na pewno można zaliczyć debiut w podstawowej jedenastce Gaspara Bomby, zawodnika wypożyczonego z Katowickiej GieKSy, przypomnijmy rocznik 2000.
Miejmy nadzieje że w następnym spotkaniu w wtorek z ostatnią drużyną tabeli Piastem II nareszcie Zieloni zgarną komplet punktów.

Gwrek Ornontowice - Szombierki Bytom 0:0
Skład Zielonych:
Fościak - Cichecki, Bomba, Domański, Cieszyński, Gwiaździński, Rybak, Zając, Krzykawski, Terbalayn, Jarnot.

CEL SZCZEGÓŁOWY: TS SZOMBIERKI BYTOM 34

Dzień dziecka z Jakubek KamińskimKolejka 28: Ruch Radzionków - Szombierki Bytom 1:1Kolejka 27: Szombierki Bytom - Piast II Gliwice 0:1Sztandar 2023Kolejka 23: Szombierki Bytom - Przemsza Siewierz 1:0Lija KlugeKolejka 21: Szombierki Bytom - MKS Myszków 2:2Skarb Kibica 2022 vol 2Sparing: Szombierki Bytom - ŁTS Łabędy 3:1