sobota, 30 marca: Szombierki - Unia Dąbrowa Górnicza

04 Sie |

Porażka w ostatnim sparingu !!!

Szombierki Bytom - Unia Turza Śląska 0:1 (0:0)

Ostani sparing z drużyną Unii Turza Śląska odbył sie na tydzień przed inauguracją IV ligi. Mecz był bardzo wyrównany, obie ekipy miały w pierwszej połowie po jednej stu procentowej sytuacji, najpierw Hanzelowi piłka skoczyła przed pustą bramką po podaniu Stanika, a po chwili Zając przegrał pojedynek sam na sam z bramkarzem Unii (wychowanek Zielonych) Kamilem Główką. W drugiej połowie Trenerzy (przypomnijmy trenerem gości jest menedżer naszej Akademii Przedszkolaka Jacek Gorczyca)dokonali kilku zmian. Bramkę na wagę zwycięstwa zdobył dla gości Marek Gładkowski.
Już za tydzień zapraszamy na pierwszy mecz ligowy na własnym boisku będziemy gościć Slavię Ruda Śląska.