Derby!! Radzionków - Szombierki! Sobota; godz. 19:19

17 Wrz | inf własna

Sobota 12:30 Drama Zbrosławice - Szombierki

W sobotę Szombry rozegrają kolejne spotkanie ligowe, tym razem pojedziemy do Ptakowic na mecz z Dramą Zbrosławice.

W tym sezonie Drama nie wygrała jeszcze meczu, zremisowali tylko jeden mecz - w drugiej kolejce bezbramkowo w Dąbrowie Górniczej z Unią. Aktualnie nasi rywale zajmują ostatnie miejsce w tabeli, dotychczas zdobyli tak jak my - 8 bramek, tracąc jednak aż 23. Najwięcej bramek stracili w meczach z Unią Kosztowy 0:5 oraz MKS Myszków 6:3

Ostatnie spotkanie naszych drużyn odbyło się na jesień zeszłego roku w Ptakowicach,
wtedy to wygraliśmy 2:5, do przerwy prowadziliśmy 0:5 (bramki Rybak x3, Kaiser, Terbalyan),
by w drugiej połowie oddać iniciatywę i pozwolić sobie strzelić dwie bramki w 61 i 89 minucie meczu.

Drama na pewno będzie chciała pokazać, że nie zasługują na ostatnie miejsce w tabeli,
a Szombry będą chciały zdobyć komplet punktów aby wreszcie wejść na właściwe tory
i tym samym rozpocząć regularne punktowanie. Zapowiada się zatem bardzo ciekawy mecz.

Pierwszy gwizdek sędziego o godzinie 12:30.