» Najnowsze wiadomości

31 Paź | 14:46:01 | inf własna / MZ

Największa porażka od czterech lat

Ostatnio tak dotkliwej porażki doznaliśmy ponad 4 lata temu: w 2016 roku (sezon 16/17) kiedy to w sierpniu przegraliśmy w Radzionkowie w tym samym wymiarze 4:0. W dzisiejszym meczu lepiej grająca Warta wykorzystała wszystkie nasze słabe punkty.

Szombierki: Latka, Stefaniak, Rybak (80` Kucinski), Juraszczyk (75` Cebula), Moritz, Curyło, Malicki (70` Szubert), Łebko, Mańko (46 Nowara), Wagner, Balul

Żółta kartka : 56` Lebko

Bramki dla Warty w 12, 34, 39 i 40 minucie.

Pierwsza bramka dla Warty padła po strzale po ziemi zza pola karnego, blisko prawego słupka bramki bronionej przez Latkę, bardzo podobna do bramki zdobytej tydzień temu przez rezerwy Rakowa. Drugą bramkę straciliśmy po dośrodkowaniu z prawej strony po rzucie wolnym, wprost na głowę zawodnika z Zawiercia, przy biernej postawie naszej obrony. Bramka na 3:0 to dobitka strzału po ziemi w słupek, po dośrodkowaniu z rogu. Minutę później stracona czwarta bramka. Strzał z ok 30 metrów przelobował naszego bramkarza, a asystę zaliczył nasz zawodnik, podając piłkę głową na nogę zawodnika gospodarzy.  Warto podkreślić, że występ w pierwszej drużynie w meczu ligowym zaliczył 16 - letni Kacper Cebula, który w drugiej połowie zmienił Juraszczyka.

Mecz wyjazdowy

Kolejka 14: Szombierki Bytom - Raków II CzęstochowaKolejka 12: Szombierki Bytom - Unia Kosztowy 3:1Kolejka 10: Szombierki Bytom - Szczakowianka Jaworzno 2:2nabór 2020Kolejka 3: Szombierki Bytom - Przemsza Siewierz 1:1Półfinał Pucharu Polski ŚlZPN: Szombierki Bytom - Pniówek PawłkowiceKolejka 1: Szombierki Bytom - Ruch Radzionków 2:1Baraż: Szombierki Bytom - LKS Goczałkowice 0:22010