Zmiana w planie sparingów: sobota godz. 11 - Unia Turza; poniedziałek godz. 17: Grunwald Ruda Śl. Mecze na naszych obiektach.

» Najnowsze wiadomości

13 Lut | 15:41:19 | inf własna / gks-szombierki.blogspot.com / zdjęcia: Daniel Roczniok

Sparing: Szombry - Goczałkowice 1:4

Mecz kontrolny nr 5: Szombierki - LKS Goczałkowice 1:4 (0:2)

Krótka relacja: Marcin "Jinx"- autor bloga gks-szombierki.blogspot.com, który serdecznie polecamy.

"Pierwsza połowa na pierwsze składy - mogliśmy poćwiczyć warianty gry defensywnej i grę z kontry. Strata bramek w 33 i 40 minucie, po prostych błędach obrony (brak zdecydowania w przecięciu podania).

Od 45 minuty stopniowa wymiana składu i od 60 minuty na boisku poza Stefaniakiem same nowe twarze. Jedynie lewy obrońca (w drugiej połowie grał po prawej stronie) zagrał 90 minut. On też był zdobywcą jedynej bramki dla Szombierek."

Wyniki dotychczasowych sparingów
Szombierki Bytom -  Naprzód Lipiny  (liga okręgowa)  3:0
Szombierki Bytom - Ostoja Żelisławice (liga okręgowa) 6:2
Szombierki Bytom - Kuźnia Ustroń (IV liga) 3:1
Szombierki Bytom - Tęcza Błędów (liga okręgowa) 7:1
Szombierki Bytom -  LKS Goczałkowice (III liga)  1:4

Do końca okresu przygotowawczego pozostalo 5 meczy kontrolnych na naszych obiektach:
17 lutego, godz. 18 Sparta Katowice (liga okręgowa)
20 lutego, godz. 11 Orzeł Miedary (liga okręgowa)
24 lutego, godz. 18 Ruch Chorzów młodzież (Centralna Liga Juniorow)
27 lutego, godz. 11 Pniówek Pawłowice (III liga)
6 marca, godz. 11 Grunwald Ruda Śląska (A klasa)

A do pierwszego meczu mistrzowskiego coraz bliżej - pierwsza kolejka za miesiąc - 13/14 marca kiedy to (jak pandemia pozwoli) pojedziemy do Radzionkowa.

Wktórce po finalizacji transferów poinformujemy o wszyskich ruchach transferowych.

2020-11-14, godz. 13:30

Sparing: Szombierki - Pniówek PawłowiceSparing: Szombierki - MiedarySparing: Szombierki - GoczałkowiceSparing: Szombierki Bytom - Naprzód Lipiny 3:0Kolejka 14: Szombierki Bytom - Raków II CzęstochowaKolejka 12: Szombierki Bytom - Unia Kosztowy 3:1Kolejka 10: Szombierki Bytom - Szczakowianka Jaworzno 2:2nabór 2020