Ruch Zdzieszowice - Szombierki Bytom 0:3 !!!

» Najnowsze wiadomości


02 Paź | 21:00:44 | Inf.własna

Kibice się burzą

Po meczu IV-ligowych Szombierek Bytom ze Slavią Ruda Śląska do budynku klubowego "biało-zielonych" przybyli kibice rozeźleni nie tylko wynikiem (1-1), co ogólną sytuacją klubu. Jak twierdzili - byli umówieni z prezesem J


Po meczu IV-ligowych Szombierek Bytom ze Slavią Ruda Śląska do budynku klubowego "biało-zielonych" przybyli kibice rozeźleni nie tylko wynikiem (1-1), co ogólną sytuacją klubu. Jak twierdzili - byli umówieni z prezesem Jerzym Poloczkiem i jeszcze bardziej się rozeźlili, gdy dowiedzieli się, że prezes jest chory, wobec czego nieobecny. Kibiców przyjęli: wiceprezes Szombierek do spraw sportowych Mirosław Mieszczak i kierownik sekcji Czesław Gambiec, a potem pojawił się trener Henryk Górnik wraz z radą drużyny w składzie: Adam Smutek (kapitan), Rafał Zuga, Daniel Galuch, Mariusz Cieniawa i Robert Lasek.

Informowaliśmy już, że Szombierki straciły główne źródło utrzymania, jakim było targowisko w tej dzielnicy Bytomia. I to właśnie był główny zarzut - że klub nie zrobił wszystkiego, by tego targowiska nie stracić, że brakuje mu siły przebicia wobec władz miasta. Podano w wątpliwość zgodność przekazania spornych terenów z ustawą o przetargach. Pytano, gdzie jest obiecywana III liga, gdzie druga drużyna, która miała powstać , oraz za ile piłkarze grają i dlaczego tak mało... Jak zwykle w takich sytuacjach zarzutów było wiele i nie co do wszystkich kibice byli zgodni, by je wyartykułować, ale generalnie chodziło o to, że przeszkodą w przyjściu do klubu sponsorów jest prezes, że kibice znaleźli sponsorów (sponsora?) jednak zarząd się nie pofatygował, że zarząd nie przyjął rezygnacji prezesa i dlaczego tak się stało.

Kiedy atmosfera stała się spokojniejsza, strony umówiły się, że spotkają się ponownie za dwa tygodnie, po kolejnym meczu Szombierek u siebie, ale kibice życzą sobie, by wówczas obecny był prezes Poloczek.
Jeden z sympatyków Szombierek podkreślił potem sentencjonalnie:

- Oprócz Pogoni Lwów, ze względów historyczno - geograficznych, ciągle istnieją wszystkie kluby zdobywające w historii mistrzostwo Polski. Czy Szombierki znikną jako pierwsze?

Oto jest pytanie.

Sport

TABELA | III LIGA
DRUŻYNAMPBRAMKI
1.REKORD BIELSKO-BIAŁA102118 - 5
2.ODRA OPOLE102118 - 9
3.BKS BIELSKO-BIAŁA101714 - 8
4.PNIÓWEK PAWŁOWICE101712 - 7
5.SKRA CZĘSTOCHOWA101610 - 5
8.SZOMBIERKI BYTOM101410 - 12


SZOMBIERKI BYTOM

- : -

GKS 1962 JASTRZĘBIE


2015-10-17, godz. 15.00
Stadion Zielonych, ul. Modrzewskiego 3RUCH ZDZIESZOWICE

0 : 3

SZOMBIERKI BYTOM


2015-10-10, godz. 15.00
Mecz wyjazdowySzombierki Bytom - Pniówek Pawłowice 0:3Grunwald Halemba - Szombierki Bytom 1:3Szombierki Bytom - Ruch II Chorzów 1:0Skra Częstochowa - Szombierki Bytom 1:0Szombierki Bytom - Górnik II Zabrze 0:3Piast II Gliwice - Szombierki Bytom 0:0Szombierki Bytom - LZS Piotrówka 2:1KARB CUP 2015Księża - Oldboje 2015
Ta strona korzysta z plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania w Polityce Prywatności.


2002 - 2015 v.6 by Sebastian Budzan © TS Szombierki Bytom
« Historia serwisu www »