10/11 sierpnia - 1 kolejka ligowa: Odra Miasteczko Śl - Szombierki Bytom

» Historia www


Historia serwisu www


Witryny poświęcone Naszemu klubowi zaistniały w świecie internetu w roku 2001. Istniały dwie witryny, na serwerach republiki oraz interii, odpowiednio www.tsszombierki.republika.pl oraz gksszombierki.interia.pl, autorami byli odpowiednio Sebastian Budzan oraz Artur Markiewicz. Pierwsza z nich natawiona była w dużej mierze na archiwa związane z Naszym klubem, natomiast druga z witryn udostępniała wiadomości aktualne. Nieuchronnie zbliżaliśmy się do połączenia obydwu witryn w jedną witrynę poświęconą biało-zielonym. W ten sposób w maju 2002 w sieci ukazała się pod adresem: www.szombierkibytom.prv.pl, jednocześnie wcześniejsze witryny przestały istnieć. Nowa witryna była wykonana z wykorzystaniem tylko i wyłącznie htmla.

Od momentu pojawienia się witryny w sieci jej oglądalność systematycznie rosła - w pierwszym miesiącu istnienia witrynę odwiedziło 1000 osób, w dużej mierze z Bytomia. W sierpniu witryna przeszła gruntowną przebudowę - w związku z potrzebą poprawy funkcjonalności witryny, jak również wprowadzenia sondy, księgi gości itd. Witrynę wykonano już z wykorzystaniem języka PHP. Serwis wzbogacił się o ogromną bazę archiwów - Wszystkie tabele od roku 1940 do 2002, występy drużyny w pucharach - polskich, europejskich,itp.

Dalszy rozwój wymusił kolejne zmiany w roku 2005, kiedy to powstała kolejna wersja serwisu rozszerzona m.in. o sklep internetowy oraz system typera. Również w tym samym roku serwis został oficjalnym serwisem internetowym Stowarzyszenia Sympatyków GKS Szombierki. Warto wspomnieć, że grupa założycieli Stowarzyszenia skupiona była wcześniej wokół serwisu. Zakupiono nowy serwer komercyjny klasy biznes, na którym serwis znajduje się do dzisiaj.

Rok 2007 przyniósł wiele zmian zarówno w klubie, stowarzyszeniu, a co za tym idzie również zmianie uległ serwis. Kolejna jego odsłona pojawiła się z początkiem roku 2010, wzbogacona o szereg nowych modułów. Wersja 6 - najnowsza zmiana miała miejsce 08.10.2015, po 5 latach serwis przeszedł lifting. W serwisie udostępniono pełną fotogalerię, rozbudowane statystyki zawodnicze, pojawiło się również konto Facebook. Od roku 2015 korzystamy ze zdjęć fotografa Sebastian Pfajfera, który uwiecznia na zdjęciach mecze seniorów i nie tylko. Od września 2016 roku skład uzupełnił Adam Filipiak, który pełni rolę webmastera odpowiedzialnego w głównej mierze za grupy młodzieżowe, ale również za sprawy ogólne.


TABELA | IV LIGA
DRUŻYNAMPBRAMKI
1.SZOMBIERKI BYTOM000 : 0
2.SZCZAKOWIANKA000 : 0
3.MKS MYSZKÓW000 : 0
4.ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC II000 : 0
5.UNIA RĘDZINY000 : 0

» PEŁNA TABELA »


Odra Miasteczko Śląskie

- : -

Szombierki Bytom


2024-08-10
Mecz wyjazdowyOdra Miasteczko Śląskie

- : -

Szombierki Bytom


2024-08-10
Mecz wyjazdowy


Dzień dziecka z Jakubek KamińskimKolejka 28: Ruch Radzionków - Szombierki Bytom 1:1Kolejka 27: Szombierki Bytom - Piast II Gliwice 0:1Sztandar 2023Kolejka 23: Szombierki Bytom - Przemsza Siewierz 1:0Lija KlugeKolejka 21: Szombierki Bytom - MKS Myszków 2:2Skarb Kibica 2022 vol 2Sparing: Szombierki Bytom - ŁTS Łabędy 3:1


Ta strona korzysta z plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania w Polityce Prywatności.


TS Szombierki Bytom © Wszelkie prawa zastrzeżone
2002 - 2024 @ TS Szombierki Bytom
Historia serwisu www