Zmiana w planie sparingów: sobota godz. 11 - Unia Turza; poniedziałek godz. 17: Grunwald Ruda Śl. Mecze na naszych obiektach.

» Mecze Zielonych



34SZOMBIERKI BYTOM - MKS MYSZKÓW2021-06-12 /

...............................................................................................................................................................

33SARMACJA BĘDZIN - SZOMBIERKI BYTOM2021-06-05 /

...............................................................................................................................................................

32SZOMBIERKI BYTOM - WARTA ZAWIERCIE2021-06-02 /

...............................................................................................................................................................

31RAKÓW II CZĘSTOCHOWA - SZOMBIERKI BYTOM2021-05-29 /

...............................................................................................................................................................

30SZOMBIERKI BYTOM - UNIA DĄBROWA GÓRNICZA2021-05-26 /

...............................................................................................................................................................

29UNIA KOSZTOWY - SZOMBIERKI BYTOM2021-05-22 /

...............................................................................................................................................................

28SZOMBIERKI BYTOM - AKS MIKOŁÓW2021-05-15 /

...............................................................................................................................................................

27SZCZAKOWIANKA JAWORZNO - SZOMBIERKI BYTOM2021-05-08 /

...............................................................................................................................................................

26SZOMBIERKI BYTOM - DRAMA ZBROSŁAWICE2021-05-05 /

...............................................................................................................................................................

25GWAREK ORNONTOWICE - SZOMBIERKI BYTOM2021-05-01 /

...............................................................................................................................................................

24SZOMBIERKI BYTOM - RKS GRODZIEC2021-04-24 /

...............................................................................................................................................................

23ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE - SZOMBIERKI BYTOM2021-04-17 /

...............................................................................................................................................................

22SZOMBIERKI BYTOM - ZNICZ KŁOBUCK2021-04-10 /

...............................................................................................................................................................

20PRZEMSZA SIEWIERZ - SZOMBIERKI BYTOM2021-03-27 /

...............................................................................................................................................................

19SZOMBIERKI BYTOM - POLONIA ŁAZISKA GÓRNE2021-03-20 /

...............................................................................................................................................................

18RUCH RADZIONKÓW - SZOMBIERKI BYTOM2021-03-13 / 15:00

...............................................................................................................................................................

17MKS MYSZKÓW - SZOMBIERKI BYTOM2 : 32020-11-14 / 13:30

Bramki: Moritz (63), Malicki (75), Pstuś (90)
Żółte kartki: Balul (34), Rybak (77), Curyło (88)

...............................................................................................................................................................

16SZOMBIERKI BYTOM - SARMACJA BĘDZIN2 : 12020-11-08 / 11:00

Bramki: Rybak (27), Moritz (67)
Żółte kartki: Pstuś (38), Moritz (82), Malicki (86)

...............................................................................................................................................................

15WARTA ZAWIERCIE - SZOMBIERKI BYTOM4 : 02020-10-31 / 11:00

Żółte kartki: Łebko (56)

...............................................................................................................................................................

14SZOMBIERKI BYTOM - RAKÓW II CZĘSTOCHOWA1 : 12020-10-24 / 15:00

Bramki: Wagner (16)
Żółte kartki: Wagner (47), Pstuś (50), Kaiser (57), Łebko (90)

...............................................................................................................................................................

13UNIA DĄBROWA GÓRNICZA - SZOMBIERKI BYTOM0 : 12020-10-17 / 11:00

Bramki: Kaiser (83)
Żółte kartki: Kaiser (90)

...............................................................................................................................................................

12SZOMBIERKI BYTOM - UNIA KOSZTOWY3 : 12020-10-10 / 15:00

Bramki: Kaiser (12), Moritz (57), Juraszczyk (80)
Żółte kartki: Łebko (62), Maziarz (68), Łebko (78)

...............................................................................................................................................................

11AKS MIKOŁÓW - SZOMBIERKI BYTOM1 : 02020-10-03 / 15:00

Żółte kartki: Malicki (53), Pstuś (82)

...............................................................................................................................................................

10SZOMBIERKI BYTOM - SZCZAKOWIANKA JAWORZNO2 : 22020-09-27 / 11:00

Bramki: Nowara (44), Stefaniak (86)
Żółte kartki: Malicki (37), Stefaniak (61)

...............................................................................................................................................................

9DRAMA ZBROSŁAWICE - SZOMBIERKI BYTOM2 : 02020-09-19 / 12:30

Żółte kartki: Juraszczyk (16), Pstuś (23), Malicki (42), Stefaniak (60), Kuciński (65)

...............................................................................................................................................................

8SZOMBIERKI BYTOM - GWAREK ORNONTOWICE0 : 12020-09-12 / 16:00

Żółte kartki: Balul (36), Moritz (66), Szubert (90)

...............................................................................................................................................................

7RKS GRODZIEC - SZOMBIERKI BYTOM0 : 22020-09-05 / 16:00

Bramki: Pstuś (30), Pstuś (45)
Żółte kartki: Kaiser (68)

...............................................................................................................................................................

6SZOMBIERKI BYTOM - ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE2 : 32020-08-30 / 11:00

Bramki: Pstuś (83), Malicki (85)
Żółte kartki: Kaiser (43), Stefaniak (58), Łebko (87), Malicki (90), Pstuś (90)

...............................................................................................................................................................

5ZNICZ KŁOBUCK - SZOMBIERKI BYTOM1 : 02020-08-21 / 18:00

Żółte kartki: (56)

...............................................................................................................................................................

3SZOMBIERKI BYTOM - PRZEMSZA SIEWIERZ0 : 02020-08-08 / 11:00

Żółte kartki: (56)

...............................................................................................................................................................

2POLONIA ŁAZISKA GÓRNE - SZOMBIERKI BYTOM4 : 22020-08-02 / 16:00

Bramki: Nowara (11), (41)

...............................................................................................................................................................

1SZOMBIERKI BYTOM - RUCH RADZIONKÓW2 : 12020-07-25 / 17:00

Bramki: Kaiser (16), Juraszczyk (66)
Żółte kartki: Nowara (77), Łebko (90)

...............................................................................................................................................................

TABELA | IV LIGA
DRUŻYNAMPBRAMKI
1.UNIA KOSZTOWY163438 - 17
2.WARTA ZAWIERCIE163237 - 14
3.UNIA DĄBROWA G.163228 - 15
4.RAKÓW II CZĘSTOCHOWA163124 - 10
5.GWAREK ORNONTOWICE162725 - 19
10.SZOMBIERKI BYTOM162120 - 24






RUCH RADZIONKÓW

- : -

SZOMBIERKI BYTOM


2021-03-13, godz. 15:00
Mecz wyjazdowy







MKS MYSZKÓW

2 : 3

SZOMBIERKI BYTOM


2020-11-14, godz. 13:30
Mecz wyjazdowy



Sparing: Szombierki - Pniówek PawłowiceSparing: Szombierki - MiedarySparing: Szombierki - GoczałkowiceSparing: Szombierki Bytom - Naprzód Lipiny 3:0Kolejka 14: Szombierki Bytom - Raków II CzęstochowaKolejka 12: Szombierki Bytom - Unia Kosztowy 3:1Kolejka 10: Szombierki Bytom - Szczakowianka Jaworzno 2:2nabór 2020




Ta strona korzysta z plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania w Polityce Prywatności.


TS Szombierki Bytom © Wszelkie prawa zastrzeżone
2002 - 2021 @ TS Szombierki Bytom
Historia serwisu www