III mecz kontrolny: Szombierki - Wilki Wilcza 2:0

» Historia www


Historia serwisu www


Witryny poświęcone Naszemu klubowi zaistniały w świecie internetu w roku 2001. Istniały dwie witryny, na serwerach republiki oraz interii, odpowiednio www.tsszombierki.republika.pl oraz gksszombierki.interia.pl, autorami byli odpowiednio Sebastian Budzan oraz Artur Markiewicz. Pierwsza z nich natawiona była w dużej mierze na archiwa związane z Naszym klubem, natomiast druga z witryn udostępniała wiadomości aktualne. Nieuchronnie zbliżaliśmy się do połączenia obydwu witryn w jedną witrynę poświęconą biało-zielonym. W ten sposób w maju 2002 w sieci ukazała się pod adresem: www.szombierkibytom.prv.pl, jednocześnie wcześniejsze witryny przestały istnieć. Nowa witryna była wykonana z wykorzystaniem tylko i wyłącznie htmla.

Od momentu pojawienia się witryny w sieci jej oglądalność systematycznie rosła - w pierwszym miesiącu istnienia witrynę odwiedziło 1000 osób, w dużej mierze z Bytomia. W sierpniu witryna przeszła gruntowną przebudowę - w związku z potrzebą poprawy funkcjonalności witryny, jak również wprowadzenia sondy, księgi gości itd. Witrynę wykonano już z wykorzystaniem języka PHP. Serwis wzbogacił się o ogromną bazę archiwów - Wszystkie tabele od roku 1940 do 2002, występy drużyny w pucharach - polskich, europejskich,itp.

Dalszy rozwój wymusił kolejne zmiany w roku 2005, kiedy to powstała kolejna wersja serwisu rozszerzona m.in. o sklep internetowy oraz system typera. Również w tym samym roku serwis został oficjalnym serwisem internetowym Stowarzyszenia Sympatyków GKS Szombierki. Warto wspomnieć, że grupa założycieli Stowarzyszenia skupiona była wcześniej wokół serwisu. Zakupiono nowy serwer komercyjny klasy biznes, na którym serwis znajduje się do dzisiaj.

Rok 2007 przyniósł wiele zmian zarówno w klubie, stowarzyszeniu, a co za tym idzie również zmianie uległ serwis. Kolejna jego odsłona pojawiła się z początkiem roku 2010, wzbogacona o szereg nowych modułów. Wersja 6 - najnowsza zmiana miała miejsce 08.10.2015, po 5 latach serwis przeszedł lifting. W serwisie udostępniono pełną fotogalerię, rozbudowane statystyki zawodnicze, pojawiło się również konto Facebook. Od roku 2015 korzystamy ze zdjęć fotografa Sebastian Pfajfera, który uwiecznia na zdjęciach mecze seniorów i nie tylko. Od września 2016 roku skład uzupełnił Adam Filipiak, który pełni rolę webmastera odpowiedzialnego w głównej mierze za grupy młodzieżowe, ale również za sprawy ogólne.


TABELA | IV LIGA
DRUŻYNAMPBRAMKI
1.SARMACJA BĘDZIN000 - 0
2.RKS GRODZIEC000 - 0
3.POLONIA PORAJ000 - 0
4.GWAREK ORNONTOWICE000 - 0
5.WARTA ZAWIERCIE000 - 0
6.PRZEMSZA SIEWIERZ000 - 0


SZOMBIERKI BYTOM

- : -

WARTA ZAWIERCIE


2019-08-10
Stadion Zielonych, ul. Modrzewskiego 3SZOMBIERKI BYTOM

:

WARTA ZAWIERCIE


2019-08-10
Stadion Zielonych, ul. Modrzewskiego 3

100-lecie Szombierki Bytom - Ruch Chorzów 1:1PrzedszkolaczekKolejka 30: Szombierki Bytom - MKS MyszkówSzombierki Bytom - Polonia PorajKolejka 22: Szombierki Bytom - MKS Śląsk ŚwiętochłowiceKolejka 20: Szombierki Bytom - Gwarek OrnontowiceKolejka 17: Szombierki Bytom - Przemsza SiewierzKolejka 14: Szombierki Bytom - Warta ZawiercieKolejka 12: Szombierki Bytom - Górnik Piaski
Ta strona korzysta z plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania w Polityce Prywatności.


TS Szombierki Bytom © Wszelkie prawa zastrzeżone
2002 - 2019 @ TS Szombierki Bytom
Historia serwisu www