» Terminarz rozgrywek


Kolejka 30 - 2018-06-09

PRZEMSZA SIEWIERZ

RAKÓW II CZĘSTOCHOWA

3 : 1

POLONIA ŁAZISKA GÓRNE

RKS GRODZIEC

1 : 6

GÓRNIK PIASKI

SZOMBIERKI BYTOM

1 : 1

POLONIA PORAJ

RUCH RADZIONKÓW

2 : 2

SPARTA LUBLINIEC

MKS MYSZKÓW

2 : 5

ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE

GWAREK ORNONTOWICE

5 : 0

WARTA ZAWIERCIE

PIAST II GLIWICE

1 : 1

SARMACJA BĘDZIN

SZCZAKOWIANKA JAWORZNO

2 : 1

Kolejka 29 - 2018-06-02

SZCZAKOWIANKA JAWORZNO

PRZEMSZA SIEWIERZ

2 : 0

PIAST II GLIWICE

SARMACJA BĘDZIN

0 : 5

GWAREK ORNONTOWICE

WARTA ZAWIERCIE

1 : 1

MKS MYSZKÓW

ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE

2 : 1

RUCH RADZIONKÓW

SPARTA LUBLINIEC

1 : 1

SZOMBIERKI BYTOM

POLONIA PORAJ

2 : 2

RKS GRODZIEC

GÓRNIK PIASKI

2 : 0

RAKÓW II CZĘSTOCHOWA

POLONIA ŁAZISKA GÓRNE

1 : 7

Kolejka 28 - 2018-05-30

PRZEMSZA SIEWIERZ

POLONIA ŁAZISKA GÓRNE

5 : 0

GÓRNIK PIASKI

RAKÓW II CZĘSTOCHOWA

0 : 1

POLONIA PORAJ

RKS GRODZIEC

3 : 4

SPARTA LUBLINIEC

SZOMBIERKI BYTOM

0 : 6

ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE

RUCH RADZIONKÓW

2 : 2

WARTA ZAWIERCIE

MKS MYSZKÓW

4 : 0

SARMACJA BĘDZIN

GWAREK ORNONTOWICE

2 : 0

SZCZAKOWIANKA JAWORZNO

PIAST II GLIWICE

2 : 5

Kolejka 27 - 2018-05-26

PIAST II GLIWICE

PRZEMSZA SIEWIERZ

0 : 5

GWAREK ORNONTOWICE

SZCZAKOWIANKA JAWORZNO

4 : 1

MKS MYSZKÓW

SARMACJA BĘDZIN

4 : 2

RUCH RADZIONKÓW

WARTA ZAWIERCIE

1 : 0

SZOMBIERKI BYTOM

ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE

4 : 0

RKS GRODZIEC

SPARTA LUBLINIEC

4 : 0

RAKÓW II CZĘSTOCHOWA

POLONIA PORAJ

2 : 3

POLONIA ŁAZISKA GÓRNE

GÓRNIK PIASKI

2 : 4

Kolejka 26 - 2018-05-19

PRZEMSZA SIEWIERZ

GÓRNIK PIASKI

2 : 1

POLONIA PORAJ

POLONIA ŁAZISKA GÓRNE

0 : 4

SPARTA LUBLINIEC

RAKÓW II CZĘSTOCHOWA

0 : 2

ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE

RKS GRODZIEC

4 : 1

WARTA ZAWIERCIE

SZOMBIERKI BYTOM

1 : 2

SARMACJA BĘDZIN

RUCH RADZIONKÓW

2 : 2

SZCZAKOWIANKA JAWORZNO

MKS MYSZKÓW

0 : 2

PIAST II GLIWICE

GWAREK ORNONTOWICE

2 : 0

Kolejka 25 - 2018-05-12

GWAREK ORNONTOWICE

PRZEMSZA SIEWIERZ

1 : 1

MKS MYSZKÓW

PIAST II GLIWICE

7 : 1

RUCH RADZIONKÓW

SZCZAKOWIANKA JAWORZNO

1 : 3

SZOMBIERKI BYTOM

SARMACJA BĘDZIN

3 : 2

RKS GRODZIEC

WARTA ZAWIERCIE

0 : 4

RAKÓW II CZĘSTOCHOWA

ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE

1 : 6

POLONIA ŁAZISKA GÓRNE

SPARTA LUBLINIEC

7 : 2

GÓRNIK PIASKI

POLONIA PORAJ

1 : 0

Kolejka 24 - 2018-05-05

PRZEMSZA SIEWIERZ

POLONIA PORAJ

0 : 0

SPARTA LUBLINIEC

GÓRNIK PIASKI

5 : 1

ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE

POLONIA ŁAZISKA GÓRNE

1 : 1

WARTA ZAWIERCIE

RAKÓW II CZĘSTOCHOWA

2 : 0

SARMACJA BĘDZIN

RKS GRODZIEC

1 : 0

SZCZAKOWIANKA JAWORZNO

SZOMBIERKI BYTOM

0 : 0

PIAST II GLIWICE

RUCH RADZIONKÓW

0 : 0

GWAREK ORNONTOWICE

MKS MYSZKÓW

1 : 0

Kolejka 23 - 2018-05-01

MKS MYSZKÓW

PRZEMSZA SIEWIERZ

0 : 4

RUCH RADZIONKÓW

GWAREK ORNONTOWICE

3 : 2

SZOMBIERKI BYTOM

PIAST II GLIWICE

5 : 2

RKS GRODZIEC

SZCZAKOWIANKA JAWORZNO

1 : 0

RAKÓW II CZĘSTOCHOWA

SARMACJA BĘDZIN

1 : 1

POLONIA ŁAZISKA GÓRNE

WARTA ZAWIERCIE

1 : 1

GÓRNIK PIASKI

ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE

0 : 3

POLONIA PORAJ

SPARTA LUBLINIEC

0 : 0

Kolejka 22 - 2018-04-28

PRZEMSZA SIEWIERZ

SPARTA LUBLINIEC

5 : 0

ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE

POLONIA PORAJ

3 : 1

WARTA ZAWIERCIE

GÓRNIK PIASKI

0 : 1

SARMACJA BĘDZIN

POLONIA ŁAZISKA GÓRNE

0 : 1

SZCZAKOWIANKA JAWORZNO

RAKÓW II CZĘSTOCHOWA

3 : 2

PIAST II GLIWICE

RKS GRODZIEC

0 : 2

GWAREK ORNONTOWICE

SZOMBIERKI BYTOM

0 : 0

MKS MYSZKÓW

RUCH RADZIONKÓW

0 : 1

Kolejka 21 - 2018-04-21

RUCH RADZIONKÓW

PRZEMSZA SIEWIERZ

2 : 0

SZOMBIERKI BYTOM

MKS MYSZKÓW

1 : 1

RKS GRODZIEC

GWAREK ORNONTOWICE

1 : 1

RAKÓW II CZĘSTOCHOWA

PIAST II GLIWICE

1 : 0

POLONIA ŁAZISKA GÓRNE

SZCZAKOWIANKA JAWORZNO

3 : 0

SARMACJA BĘDZIN

GÓRNIK PIASKI

2 : 0

POLONIA PORAJ

WARTA ZAWIERCIE

1 : 2

ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE

SPARTA LUBLINIEC

4 : 1

Kolejka 20 - 2018-04-14

PRZEMSZA SIEWIERZ

ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE

0 : 0

WARTA ZAWIERCIE

SPARTA LUBLINIEC

2 : 1

SARMACJA BĘDZIN

POLONIA PORAJ

4 : 0

SZCZAKOWIANKA JAWORZNO

GÓRNIK PIASKI

2 : 2

PIAST II GLIWICE

POLONIA ŁAZISKA GÓRNE

0 : 3

GWAREK ORNONTOWICE

RAKÓW II CZĘSTOCHOWA

6 : 1

MKS MYSZKÓW

RKS GRODZIEC

1 : 1

RUCH RADZIONKÓW

SZOMBIERKI BYTOM

1 : 0

Kolejka 19 - 2018-04-07

SZOMBIERKI BYTOM

PRZEMSZA SIEWIERZ

0 : 1

RKS GRODZIEC

RUCH RADZIONKÓW

0 : 1

RAKÓW II CZĘSTOCHOWA

MKS MYSZKÓW

0 : 2

POLONIA ŁAZISKA GÓRNE

GWAREK ORNONTOWICE

3 : 0

GÓRNIK PIASKI

PIAST II GLIWICE

2 : 1

POLONIA PORAJ

SZCZAKOWIANKA JAWORZNO

0 : 0

SPARTA LUBLINIEC

SARMACJA BĘDZIN

1 : 1

ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE

WARTA ZAWIERCIE

2 : 1

Kolejka 18 - 2018-03-31

PRZEMSZA SIEWIERZ

WARTA ZAWIERCIE

3 : 1

SARMACJA BĘDZIN

ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE

1 : 2

SZCZAKOWIANKA JAWORZNO

SPARTA LUBLINIEC

2 : 0

PIAST II GLIWICE

POLONIA PORAJ

2 : 3

GWAREK ORNONTOWICE

GÓRNIK PIASKI

1 : 0

MKS MYSZKÓW

POLONIA ŁAZISKA GÓRNE

3 : 1

RUCH RADZIONKÓW

RAKÓW II CZĘSTOCHOWA

3 : 0

SZOMBIERKI BYTOM

RKS GRODZIEC

0 : 1

Kolejka 17 - 2018-03-24

RKS GRODZIEC

PRZEMSZA SIEWIERZ

3 : 4

RAKÓW II CZĘSTOCHOWA

SZOMBIERKI BYTOM

1 : 4

POLONIA ŁAZISKA GÓRNE

RUCH RADZIONKÓW

1 : 2

GÓRNIK PIASKI

MKS MYSZKÓW

0 : 1

POLONIA PORAJ

GWAREK ORNONTOWICE

1 : 1

SPARTA LUBLINIEC

PIAST II GLIWICE

4 : 1

ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE

SZCZAKOWIANKA JAWORZNO

1 : 1

WARTA ZAWIERCIE

SARMACJA BĘDZIN

2 : 0

Kolejka 16 - 2018-03-17

PRZEMSZA SIEWIERZ

SARMACJA BĘDZIN

1 : 0

SZCZAKOWIANKA JAWORZNO

WARTA ZAWIERCIE

0 : 0

PIAST II GLIWICE

ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE

2 : 3

GWAREK ORNONTOWICE

SPARTA LUBLINIEC

3 : 1

MKS MYSZKÓW

POLONIA PORAJ

1 : 0

RUCH RADZIONKÓW

GÓRNIK PIASKI

2 : 0

SZOMBIERKI BYTOM

POLONIA ŁAZISKA GÓRNE

1 : 1

RKS GRODZIEC

RAKÓW II CZĘSTOCHOWA

5 : 0

Kolejka 7 - 2017-11-25

SPARTA LUBLINIEC

PRZEMSZA SIEWIERZ

0 : 1

POLONIA PORAJ

ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE

2 : 1

GÓRNIK PIASKI

WARTA ZAWIERCIE

1 : 0

POLONIA ŁAZISKA GÓRNE

SARMACJA BĘDZIN

1 : 1

RAKÓW II CZĘSTOCHOWA

SZCZAKOWIANKA JAWORZNO

0 : 0

RKS GRODZIEC

PIAST II GLIWICE

7 : 1

SZOMBIERKI BYTOM

GWAREK ORNONTOWICE

1 : 0

RUCH RADZIONKÓW

MKS MYSZKÓW

3 : 0

Kolejka 15 - 2017-11-18

RAKÓW II CZĘSTOCHOWA

PRZEMSZA SIEWIERZ

0 : 1

RKS GRODZIEC

POLONIA ŁAZISKA GÓRNE

1 : 4

SZOMBIERKI BYTOM

GÓRNIK PIASKI

3 : 0

RUCH RADZIONKÓW

POLONIA PORAJ

2 : 0

MKS MYSZKÓW

SPARTA LUBLINIEC

3 : 0

GWAREK ORNONTOWICE

ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE

1 : 0

PIAST II GLIWICE

WARTA ZAWIERCIE

2 : 3

SZCZAKOWIANKA JAWORZNO

SARMACJA BĘDZIN

0 : 3

Kolejka 14 - 2017-11-11

PRZEMSZA SIEWIERZ

SZCZAKOWIANKA JAWORZNO

4 : 1

SARMACJA BĘDZIN

PIAST II GLIWICE

3 : 2

WARTA ZAWIERCIE

GWAREK ORNONTOWICE

2 : 5

ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE

MKS MYSZKÓW

1 : 1

SPARTA LUBLINIEC

RUCH RADZIONKÓW

1 : 3

POLONIA PORAJ

SZOMBIERKI BYTOM

1 : 1

GÓRNIK PIASKI

RKS GRODZIEC

2 : 0

POLONIA ŁAZISKA GÓRNE

RAKÓW II CZĘSTOCHOWA

4 : 0

Kolejka 13 - 2017-11-04

POLONIA ŁAZISKA GÓRNE

PRZEMSZA SIEWIERZ

0 : 1

RAKÓW II CZĘSTOCHOWA

GÓRNIK PIASKI

4 : 0

RKS GRODZIEC

POLONIA PORAJ

1 : 1

SZOMBIERKI BYTOM

SPARTA LUBLINIEC

1 : 1

RUCH RADZIONKÓW

ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE

2 : 0

MKS MYSZKÓW

WARTA ZAWIERCIE

0 : 1

GWAREK ORNONTOWICE

SARMACJA BĘDZIN

2 : 2

PIAST II GLIWICE

SZCZAKOWIANKA JAWORZNO

8 : 4

Kolejka 12 - 2017-10-28

PRZEMSZA SIEWIERZ

PIAST II GLIWICE

6 : 1

SZCZAKOWIANKA JAWORZNO

GWAREK ORNONTOWICE

1 : 3

SARMACJA BĘDZIN

MKS MYSZKÓW

0 : 3

WARTA ZAWIERCIE

RUCH RADZIONKÓW

3 : 1

ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE

SZOMBIERKI BYTOM

0 : 1

SPARTA LUBLINIEC

RKS GRODZIEC

2 : 2

POLONIA PORAJ

RAKÓW II CZĘSTOCHOWA

2 : 1

GÓRNIK PIASKI

POLONIA ŁAZISKA GÓRNE

0 : 1

Kolejka 11 - 2017-10-21

GÓRNIK PIASKI

PRZEMSZA SIEWIERZ

0 : 1

POLONIA ŁAZISKA GÓRNE

POLONIA PORAJ

3 : 1

RAKÓW II CZĘSTOCHOWA

SPARTA LUBLINIEC

7 : 0

RKS GRODZIEC

ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE

3 : 4

SZOMBIERKI BYTOM

WARTA ZAWIERCIE

2 : 0

RUCH RADZIONKÓW

SARMACJA BĘDZIN

2 : 1

MKS MYSZKÓW

SZCZAKOWIANKA JAWORZNO

3 : 2

GWAREK ORNONTOWICE

PIAST II GLIWICE

0 : 4

Kolejka 10 - 2017-10-14

PRZEMSZA SIEWIERZ

GWAREK ORNONTOWICE

1 : 3

PIAST II GLIWICE

MKS MYSZKÓW

0 : 1

SZCZAKOWIANKA JAWORZNO

RUCH RADZIONKÓW

0 : 1

SARMACJA BĘDZIN

SZOMBIERKI BYTOM

1 : 1

WARTA ZAWIERCIE

RKS GRODZIEC

2 : 3

ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE

RAKÓW II CZĘSTOCHOWA

4 : 2

SPARTA LUBLINIEC

POLONIA ŁAZISKA GÓRNE

1 : 2

POLONIA PORAJ

GÓRNIK PIASKI

2 : 1

Kolejka 9 - 2017-10-07

POLONIA PORAJ

PRZEMSZA SIEWIERZ

3 : 0

GÓRNIK PIASKI

SPARTA LUBLINIEC

4 : 1

POLONIA ŁAZISKA GÓRNE

ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE

1 : 4

RAKÓW II CZĘSTOCHOWA

WARTA ZAWIERCIE

3 : 8

RKS GRODZIEC

SARMACJA BĘDZIN

3 : 0

SZOMBIERKI BYTOM

SZCZAKOWIANKA JAWORZNO

4 : 0

RUCH RADZIONKÓW

PIAST II GLIWICE

7 : 0

MKS MYSZKÓW

GWAREK ORNONTOWICE

1 : 5

Kolejka 8 - 2017-09-30

PRZEMSZA SIEWIERZ

MKS MYSZKÓW

2 : 0

GWAREK ORNONTOWICE

RUCH RADZIONKÓW

1 : 3

PIAST II GLIWICE

SZOMBIERKI BYTOM

0 : 3

SZCZAKOWIANKA JAWORZNO

RKS GRODZIEC

1 : 3

SARMACJA BĘDZIN

RAKÓW II CZĘSTOCHOWA

8 : 1

WARTA ZAWIERCIE

POLONIA ŁAZISKA GÓRNE

1 : 2

ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE

GÓRNIK PIASKI

1 : 0

SPARTA LUBLINIEC

POLONIA PORAJ

0 : 1

Kolejka 6 - 2017-09-16

PRZEMSZA SIEWIERZ

RUCH RADZIONKÓW

1 : 4

MKS MYSZKÓW

SZOMBIERKI BYTOM

0 : 1

GWAREK ORNONTOWICE

RKS GRODZIEC

1 : 0

PIAST II GLIWICE

RAKÓW II CZĘSTOCHOWA

2 : 3

SZCZAKOWIANKA JAWORZNO

POLONIA ŁAZISKA GÓRNE

2 : 2

GÓRNIK PIASKI

SARMACJA BĘDZIN

0 : 4

WARTA ZAWIERCIE

POLONIA PORAJ

1 : 2

SPARTA LUBLINIEC

ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE

1 : 6

Kolejka 5 - 2017-09-09

ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE

PRZEMSZA SIEWIERZ

4 : 2

SPARTA LUBLINIEC

WARTA ZAWIERCIE

3 : 2

POLONIA PORAJ

SARMACJA BĘDZIN

2 : 3

GÓRNIK PIASKI

SZCZAKOWIANKA JAWORZNO

0 : 2

POLONIA ŁAZISKA GÓRNE

PIAST II GLIWICE

6 : 1

RAKÓW II CZĘSTOCHOWA

GWAREK ORNONTOWICE

6 : 1

RKS GRODZIEC

MKS MYSZKÓW

5 : 3

SZOMBIERKI BYTOM

RUCH RADZIONKÓW

3 : 1

Kolejka 4 - 2017-09-02

PRZEMSZA SIEWIERZ

SZOMBIERKI BYTOM

0 : 1

RUCH RADZIONKÓW

RKS GRODZIEC

2 : 2

MKS MYSZKÓW

RAKÓW II CZĘSTOCHOWA

7 : 0

GWAREK ORNONTOWICE

POLONIA ŁAZISKA GÓRNE

2 : 2

PIAST II GLIWICE

GÓRNIK PIASKI

0 : 1

SZCZAKOWIANKA JAWORZNO

POLONIA PORAJ

3 : 3

SARMACJA BĘDZIN

SPARTA LUBLINIEC

3 : 0

WARTA ZAWIERCIE

ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE

1 : 1

Kolejka 3 - 2017-08-26

WARTA ZAWIERCIE

PRZEMSZA SIEWIERZ

0 : 1

ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE

SARMACJA BĘDZIN

1 : 2

SPARTA LUBLINIEC

SZCZAKOWIANKA JAWORZNO

1 : 0

POLONIA PORAJ

PIAST II GLIWICE

1 : 2

GÓRNIK PIASKI

GWAREK ORNONTOWICE

2 : 0

POLONIA ŁAZISKA GÓRNE

MKS MYSZKÓW

2 : 1

RAKÓW II CZĘSTOCHOWA

RUCH RADZIONKÓW

3 : 2

RKS GRODZIEC

SZOMBIERKI BYTOM

3 : 0

Kolejka 2 - 2017-08-19

PRZEMSZA SIEWIERZ

RKS GRODZIEC

0 : 2

SZOMBIERKI BYTOM

RAKÓW II CZĘSTOCHOWA

4 : 1

RUCH RADZIONKÓW

POLONIA ŁAZISKA GÓRNE

2 : 0

MKS MYSZKÓW

GÓRNIK PIASKI

4 : 0

GWAREK ORNONTOWICE

POLONIA PORAJ

3 : 0

PIAST II GLIWICE

SPARTA LUBLINIEC

8 : 4

SZCZAKOWIANKA JAWORZNO

ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE

1 : 4

SARMACJA BĘDZIN

WARTA ZAWIERCIE

4 : 0

Kolejka 1 - 2017-08-12

SARMACJA BĘDZIN

PRZEMSZA SIEWIERZ

1 : 2

WARTA ZAWIERCIE

SZCZAKOWIANKA JAWORZNO

2 : 1

ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE

PIAST II GLIWICE

2 : 2

SPARTA LUBLINIEC

GWAREK ORNONTOWICE

2 : 0

POLONIA PORAJ

MKS MYSZKÓW

1 : 0

GÓRNIK PIASKI

RUCH RADZIONKÓW

2 : 2

POLONIA ŁAZISKA GÓRNE

SZOMBIERKI BYTOM

0 : 1

RAKÓW II CZĘSTOCHOWA

RKS GRODZIEC

2 : 1

TABELA | IV LIGA
DRUŻYNAMPBRAMKI
1.RUCH RADZIONKÓW306461 - 30
2.SZOMBIERKI BYTOM306056 - 22
3.PRZEMSZA SIEWIERZ306057 - 31
4.ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE305570 - 40
5.POLONIA ŁAZISKA GÓRNE305166 - 45
6.RKS GRODZIEC305067 - 45



- : -









GÓRNIK PIASKI

1 : 1

SZOMBIERKI BYTOM


2018-06-09, godz. 17.00
Mecz wyjazdowy




1% PODATKU DLA KLUBU - KRS: 0000270261

Szczakowianka Jaworzno - Szombierki Bytom 0:0Szombierki Bytom - Piast II Glwiice 5:2Gwarek Ornontowice - Szombierki Bytom 0:0Szombierki Bytom - Polonia Łaziska 1:1Ruch Radzionków - Szombierki Bytom 1:0Szombierki Bytom - Przemsza Siewierz 0:1Mecz Kontrolny - Górnik ZabrzeWigilia 2017Szombierki Bytom - Gwarek Ornontowice




Ta strona korzysta z plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania w Polityce Prywatności.


TS Szombierki Bytom © Wszelkie prawa zastrzeżone
2002 - 2018 @ Sebastian Budzan
Foto: Sebastian Pfajfer
Historia serwisu www