W pierwszej kolejce 25 lipca mecz derbowy: Szombierki Bytom - Ruch Radzionków *** Final PP na szczeblu podokręgu z Gwarkiem TG wygrywamy walkowerem 3:0

» Terminarz rozgrywek


Kolejka 30 - 2020-06-06

ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE

RAKÓW II CZĘSTOCHOWA

---

GWAREK ORNONTOWICE

PRZEMSZA SIEWIERZ

---

DRAMA ZBROSŁAWICE

RKS GRODZIEC

---

ZNICZ KŁOBUCK

SLAVIA RUDA ŚLĄSKA

---

SZOMBIERKI BYTOM

RUCH RADZIONKÓW

---

POLONIA PORAJ

WARTA ZAWIERCIE

---

SARMACJA BĘDZIN

UNIA KOSZTOWY

---

AKS MIKOŁÓW

UNIA DĄBROWA GÓRNICZA

---

Kolejka 29 - 2020-05-30

UNIA DĄBROWA GÓRNICZA

ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE

---

UNIA KOSZTOWY

AKS MIKOŁÓW

---

WARTA ZAWIERCIE

SARMACJA BĘDZIN

---

RUCH RADZIONKÓW

POLONIA PORAJ

---

SLAVIA RUDA ŚLĄSKA

SZOMBIERKI BYTOM

---

RKS GRODZIEC

ZNICZ KŁOBUCK

---

PRZEMSZA SIEWIERZ

DRAMA ZBROSŁAWICE

---

RAKÓW II CZĘSTOCHOWA

GWAREK ORNONTOWICE

---

Kolejka 28 - 2020-05-27

ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE

GWAREK ORNONTOWICE

---

DRAMA ZBROSŁAWICE

RAKÓW II CZĘSTOCHOWA

---

ZNICZ KŁOBUCK

PRZEMSZA SIEWIERZ

---

SZOMBIERKI BYTOM

RKS GRODZIEC

---

POLONIA PORAJ

SLAVIA RUDA ŚLĄSKA

---

SARMACJA BĘDZIN

RUCH RADZIONKÓW

---

AKS MIKOŁÓW

WARTA ZAWIERCIE

---

UNIA DĄBROWA GÓRNICZA

UNIA KOSZTOWY

---

Kolejka 27 - 2020-05-23

UNIA KOSZTOWY

ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE

---

WARTA ZAWIERCIE

UNIA DĄBROWA GÓRNICZA

---

RUCH RADZIONKÓW

AKS MIKOŁÓW

---

SLAVIA RUDA ŚLĄSKA

SARMACJA BĘDZIN

---

RKS GRODZIEC

POLONIA PORAJ

---

PRZEMSZA SIEWIERZ

SZOMBIERKI BYTOM

---

RAKÓW II CZĘSTOCHOWA

ZNICZ KŁOBUCK

---

GWAREK ORNONTOWICE

DRAMA ZBROSŁAWICE

---

Kolejka 26 - 2020-05-16

ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE

DRAMA ZBROSŁAWICE

---

ZNICZ KŁOBUCK

GWAREK ORNONTOWICE

---

SZOMBIERKI BYTOM

RAKÓW II CZĘSTOCHOWA

---

POLONIA PORAJ

PRZEMSZA SIEWIERZ

---

SARMACJA BĘDZIN

RKS GRODZIEC

---

AKS MIKOŁÓW

SLAVIA RUDA ŚLĄSKA

---

UNIA DĄBROWA GÓRNICZA

RUCH RADZIONKÓW

---

UNIA KOSZTOWY

WARTA ZAWIERCIE

---

Kolejka 25 - 2020-05-09

WARTA ZAWIERCIE

ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE

---

RUCH RADZIONKÓW

UNIA KOSZTOWY

---

SLAVIA RUDA ŚLĄSKA

UNIA DĄBROWA GÓRNICZA

---

RKS GRODZIEC

AKS MIKOŁÓW

---

PRZEMSZA SIEWIERZ

SARMACJA BĘDZIN

---

RAKÓW II CZĘSTOCHOWA

POLONIA PORAJ

---

GWAREK ORNONTOWICE

SZOMBIERKI BYTOM

---

DRAMA ZBROSŁAWICE

ZNICZ KŁOBUCK

---

Kolejka 24 - 2020-05-06

ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE

ZNICZ KŁOBUCK

---

SZOMBIERKI BYTOM

DRAMA ZBROSŁAWICE

---

POLONIA PORAJ

GWAREK ORNONTOWICE

---

SARMACJA BĘDZIN

RAKÓW II CZĘSTOCHOWA

---

AKS MIKOŁÓW

PRZEMSZA SIEWIERZ

---

UNIA DĄBROWA GÓRNICZA

RKS GRODZIEC

---

UNIA KOSZTOWY

SLAVIA RUDA ŚLĄSKA

---

WARTA ZAWIERCIE

RUCH RADZIONKÓW

---

Kolejka 23 - 2020-05-02

RUCH RADZIONKÓW

ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE

---

SLAVIA RUDA ŚLĄSKA

WARTA ZAWIERCIE

---

RKS GRODZIEC

UNIA KOSZTOWY

---

PRZEMSZA SIEWIERZ

UNIA DĄBROWA GÓRNICZA

---

GWAREK ORNONTOWICE

SARMACJA BĘDZIN

---

DRAMA ZBROSŁAWICE

POLONIA PORAJ

---

ZNICZ KŁOBUCK

SZOMBIERKI BYTOM

---

AKS MIKOŁÓW

RAKÓW II CZĘSTOCHOWA

---

Kolejka 22 - 2020-04-25

ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE

SZOMBIERKI BYTOM

---

POLONIA PORAJ

ZNICZ KŁOBUCK

---

SARMACJA BĘDZIN

DRAMA ZBROSŁAWICE

---

AKS MIKOŁÓW

GWAREK ORNONTOWICE

---

UNIA DĄBROWA GÓRNICZA

RAKÓW II CZĘSTOCHOWA

---

UNIA KOSZTOWY

PRZEMSZA SIEWIERZ

---

WARTA ZAWIERCIE

RKS GRODZIEC

---

RUCH RADZIONKÓW

SLAVIA RUDA ŚLĄSKA

---

Kolejka 21 - 2020-04-18

SLAVIA RUDA ŚLĄSKA

ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE

---

RKS GRODZIEC

RUCH RADZIONKÓW

---

PRZEMSZA SIEWIERZ

WARTA ZAWIERCIE

---

RAKÓW II CZĘSTOCHOWA

UNIA KOSZTOWY

---

GWAREK ORNONTOWICE

UNIA DĄBROWA GÓRNICZA

---

DRAMA ZBROSŁAWICE

AKS MIKOŁÓW

---

ZNICZ KŁOBUCK

SARMACJA BĘDZIN

---

SZOMBIERKI BYTOM

POLONIA PORAJ

---

Kolejka 20 - 2020-04-11

ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE

POLONIA PORAJ

---

SARMACJA BĘDZIN

SZOMBIERKI BYTOM

---

AKS MIKOŁÓW

ZNICZ KŁOBUCK

---

UNIA DĄBROWA GÓRNICZA

DRAMA ZBROSŁAWICE

---

UNIA KOSZTOWY

GWAREK ORNONTOWICE

---

WARTA ZAWIERCIE

RAKÓW II CZĘSTOCHOWA

---

RUCH RADZIONKÓW

PRZEMSZA SIEWIERZ

---

SLAVIA RUDA ŚLĄSKA

RKS GRODZIEC

---

Kolejka 19 - 2020-04-04

RKS GRODZIEC

ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE

---

PRZEMSZA SIEWIERZ

SLAVIA RUDA ŚLĄSKA

---

RAKÓW II CZĘSTOCHOWA

RUCH RADZIONKÓW

---

GWAREK ORNONTOWICE

WARTA ZAWIERCIE

---

DRAMA ZBROSŁAWICE

UNIA KOSZTOWY

---

ZNICZ KŁOBUCK

UNIA DĄBROWA GÓRNICZA

---

SZOMBIERKI BYTOM

AKS MIKOŁÓW

---

POLONIA PORAJ

SARMACJA BĘDZIN

---

Kolejka 18 - 2020-03-28

ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE

SARMACJA BĘDZIN

---

AKS MIKOŁÓW

POLONIA PORAJ

---

UNIA DĄBROWA GÓRNICZA

SZOMBIERKI BYTOM

---

UNIA KOSZTOWY

ZNICZ KŁOBUCK

---

WARTA ZAWIERCIE

DRAMA ZBROSŁAWICE

---

RUCH RADZIONKÓW

GWAREK ORNONTOWICE

---

SLAVIA RUDA ŚLĄSKA

RAKÓW II CZĘSTOCHOWA

---

RKS GRODZIEC

PRZEMSZA SIEWIERZ

---

Kolejka 17 - 2020-03-21

PRZEMSZA SIEWIERZ

ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE

---

RAKÓW II CZĘSTOCHOWA

RKS GRODZIEC

---

GWAREK ORNONTOWICE

SLAVIA RUDA ŚLĄSKA

---

DRAMA ZBROSŁAWICE

RUCH RADZIONKÓW

---

ZNICZ KŁOBUCK

WARTA ZAWIERCIE

---

SZOMBIERKI BYTOM

UNIA KOSZTOWY

---

POLONIA PORAJ

UNIA DĄBROWA GÓRNICZA

---

SARMACJA BĘDZIN

AKS MIKOŁÓW

---

Kolejka 16 - 2020-03-15

ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE

AKS MIKOŁÓW

---

UNIA DĄBROWA GÓRNICZA

SARMACJA BĘDZIN

---

UNIA KOSZTOWY

POLONIA PORAJ

---

WARTA ZAWIERCIE

SZOMBIERKI BYTOM

---

RUCH RADZIONKÓW

ZNICZ KŁOBUCK

---

SLAVIA RUDA ŚLĄSKA

DRAMA ZBROSŁAWICE

---

RKS GRODZIEC

GWAREK ORNONTOWICE

---

PRZEMSZA SIEWIERZ

RAKÓW II CZĘSTOCHOWA

---

Kolejka 15 - 2019-11-16

RAKÓW II CZĘSTOCHOWA

ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE

2 : 2

PRZEMSZA SIEWIERZ

GWAREK ORNONTOWICE

3 : 2

RKS GRODZIEC

DRAMA ZBROSŁAWICE

3 : 3

SLAVIA RUDA ŚLĄSKA

ZNICZ KŁOBUCK

2 : 3

RUCH RADZIONKÓW

SZOMBIERKI BYTOM

2 : 5

WARTA ZAWIERCIE

POLONIA PORAJ

2 : 4

UNIA KOSZTOWY

SARMACJA BĘDZIN

1 : 1

UNIA DĄBROWA GÓRNICZA

AKS MIKOŁÓW

1 : 1

Kolejka 14 - 2019-11-09

ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE

UNIA DĄBROWA GÓRNICZA

1 : 3

AKS MIKOŁÓW

UNIA KOSZTOWY

1 : 0

SARMACJA BĘDZIN

WARTA ZAWIERCIE

1 : 3

POLONIA PORAJ

RUCH RADZIONKÓW

1 : 1

SZOMBIERKI BYTOM

SLAVIA RUDA ŚLĄSKA

0 : 3

ZNICZ KŁOBUCK

RKS GRODZIEC

2 : 1

DRAMA ZBROSŁAWICE

PRZEMSZA SIEWIERZ

3 : 1

GWAREK ORNONTOWICE

RAKÓW II CZĘSTOCHOWA

2 : 3

Kolejka 13 - 2019-11-02

GWAREK ORNONTOWICE

ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE

1 : 5

RAKÓW II CZĘSTOCHOWA

DRAMA ZBROSŁAWICE

2 : 1

PRZEMSZA SIEWIERZ

ZNICZ KŁOBUCK

2 : 6

RKS GRODZIEC

SZOMBIERKI BYTOM

0 : 1

SLAVIA RUDA ŚLĄSKA

POLONIA PORAJ

0 : 2

RUCH RADZIONKÓW

SARMACJA BĘDZIN

5 : 2

WARTA ZAWIERCIE

AKS MIKOŁÓW

3 : 0

UNIA KOSZTOWY

UNIA DĄBROWA GÓRNICZA

4 : 0

Kolejka 12 - 2019-10-26

ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE

UNIA KOSZTOWY

0 : 3

UNIA DĄBROWA GÓRNICZA

WARTA ZAWIERCIE

0 : 1

AKS MIKOŁÓW

RUCH RADZIONKÓW

1 : 1

SARMACJA BĘDZIN

SLAVIA RUDA ŚLĄSKA

2 : 2

POLONIA PORAJ

RKS GRODZIEC

3 : 1

SZOMBIERKI BYTOM

PRZEMSZA SIEWIERZ

3 : 3

ZNICZ KŁOBUCK

RAKÓW II CZĘSTOCHOWA

3 : 0

DRAMA ZBROSŁAWICE

GWAREK ORNONTOWICE

0 : 2

Kolejka 11 - 2019-10-19

DRAMA ZBROSŁAWICE

ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE

5 : 2

GWAREK ORNONTOWICE

ZNICZ KŁOBUCK

0 : 3

RAKÓW II CZĘSTOCHOWA

SZOMBIERKI BYTOM

3 : 1

PRZEMSZA SIEWIERZ

POLONIA PORAJ

2 : 1

RKS GRODZIEC

SARMACJA BĘDZIN

1 : 3

SLAVIA RUDA ŚLĄSKA

AKS MIKOŁÓW

1 : 1

RUCH RADZIONKÓW

UNIA DĄBROWA GÓRNICZA

4 : 0

WARTA ZAWIERCIE

UNIA KOSZTOWY

0 : 2

Kolejka 10 - 2019-10-12

ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE

WARTA ZAWIERCIE

2 : 1

UNIA KOSZTOWY

RUCH RADZIONKÓW

1 : 0

UNIA DĄBROWA GÓRNICZA

SLAVIA RUDA ŚLĄSKA

2 : 0

AKS MIKOŁÓW

RKS GRODZIEC

2 : 0

SARMACJA BĘDZIN

PRZEMSZA SIEWIERZ

1 : 1

POLONIA PORAJ

RAKÓW II CZĘSTOCHOWA

2 : 0

SZOMBIERKI BYTOM

GWAREK ORNONTOWICE

2 : 1

ZNICZ KŁOBUCK

DRAMA ZBROSŁAWICE

6 : 1

Kolejka 9 - 2019-10-05

ZNICZ KŁOBUCK

ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE

5 : 0

DRAMA ZBROSŁAWICE

SZOMBIERKI BYTOM

2 : 5

GWAREK ORNONTOWICE

POLONIA PORAJ

4 : 0

RAKÓW II CZĘSTOCHOWA

SARMACJA BĘDZIN

4 : 0

PRZEMSZA SIEWIERZ

AKS MIKOŁÓW

0 : 0

RKS GRODZIEC

UNIA DĄBROWA GÓRNICZA

2 : 2

SLAVIA RUDA ŚLĄSKA

UNIA KOSZTOWY

1 : 0

RUCH RADZIONKÓW

WARTA ZAWIERCIE

2 : 1

Kolejka 8 - 2019-09-28

ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE

RUCH RADZIONKÓW

2 : 1

WARTA ZAWIERCIE

SLAVIA RUDA ŚLĄSKA

2 : 1

UNIA KOSZTOWY

RKS GRODZIEC

6 : 1

UNIA DĄBROWA GÓRNICZA

PRZEMSZA SIEWIERZ

1 : 4

SARMACJA BĘDZIN

GWAREK ORNONTOWICE

0 : 0

POLONIA PORAJ

DRAMA ZBROSŁAWICE

2 : 2

SZOMBIERKI BYTOM

ZNICZ KŁOBUCK

1 : 0

RAKÓW II CZĘSTOCHOWA

AKS MIKOŁÓW

0 : 1

Kolejka 7 - 2019-09-21

SZOMBIERKI BYTOM

ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE

3 : 1

ZNICZ KŁOBUCK

POLONIA PORAJ

3 : 3

DRAMA ZBROSŁAWICE

SARMACJA BĘDZIN

0 : 7

GWAREK ORNONTOWICE

AKS MIKOŁÓW

1 : 2

RAKÓW II CZĘSTOCHOWA

UNIA DĄBROWA GÓRNICZA

2 : 1

PRZEMSZA SIEWIERZ

UNIA KOSZTOWY

1 : 3

RKS GRODZIEC

WARTA ZAWIERCIE

0 : 4

SLAVIA RUDA ŚLĄSKA

RUCH RADZIONKÓW

0 : 2

Kolejka 6 - 2019-09-14

ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE

SLAVIA RUDA ŚLĄSKA

2 : 2

RUCH RADZIONKÓW

RKS GRODZIEC

2 : 2

WARTA ZAWIERCIE

PRZEMSZA SIEWIERZ

2 : 3

UNIA KOSZTOWY

RAKÓW II CZĘSTOCHOWA

4 : 2

UNIA DĄBROWA GÓRNICZA

GWAREK ORNONTOWICE

1 : 0

AKS MIKOŁÓW

DRAMA ZBROSŁAWICE

3 : 0

SARMACJA BĘDZIN

ZNICZ KŁOBUCK

1 : 1

POLONIA PORAJ

SZOMBIERKI BYTOM

1 : 3

Kolejka 5 - 2019-09-07

POLONIA PORAJ

ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE

2 : 0

SZOMBIERKI BYTOM

SARMACJA BĘDZIN

2 : 1

ZNICZ KŁOBUCK

AKS MIKOŁÓW

2 : 1

DRAMA ZBROSŁAWICE

UNIA DĄBROWA GÓRNICZA

1 : 1

GWAREK ORNONTOWICE

UNIA KOSZTOWY

2 : 2

RAKÓW II CZĘSTOCHOWA

WARTA ZAWIERCIE

1 : 5

PRZEMSZA SIEWIERZ

RUCH RADZIONKÓW

1 : 3

RKS GRODZIEC

SLAVIA RUDA ŚLĄSKA

3 : 1

Kolejka 4 - 2019-08-31

ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE

RKS GRODZIEC

1 : 0

SLAVIA RUDA ŚLĄSKA

PRZEMSZA SIEWIERZ

2 : 1

RUCH RADZIONKÓW

RAKÓW II CZĘSTOCHOWA

2 : 1

WARTA ZAWIERCIE

GWAREK ORNONTOWICE

2 : 2

UNIA KOSZTOWY

DRAMA ZBROSŁAWICE

5 : 1

UNIA DĄBROWA GÓRNICZA

ZNICZ KŁOBUCK

1 : 0

AKS MIKOŁÓW

SZOMBIERKI BYTOM

1 : 1

SARMACJA BĘDZIN

POLONIA PORAJ

1 : 1

Kolejka 3 - 2019-08-24

SARMACJA BĘDZIN

ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE

2 : 0

POLONIA PORAJ

AKS MIKOŁÓW

0 : 2

SZOMBIERKI BYTOM

UNIA DĄBROWA GÓRNICZA

3 : 1

ZNICZ KŁOBUCK

UNIA KOSZTOWY

1 : 4

DRAMA ZBROSŁAWICE

WARTA ZAWIERCIE

3 : 4

GWAREK ORNONTOWICE

RUCH RADZIONKÓW

3 : 1

RAKÓW II CZĘSTOCHOWA

SLAVIA RUDA ŚLĄSKA

4 : 1

PRZEMSZA SIEWIERZ

RKS GRODZIEC

3 : 1

Kolejka 2 - 2019-08-17

ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE

PRZEMSZA SIEWIERZ

2 : 2

RKS GRODZIEC

RAKÓW II CZĘSTOCHOWA

2 : 1

SLAVIA RUDA ŚLĄSKA

GWAREK ORNONTOWICE

0 : 3

RUCH RADZIONKÓW

DRAMA ZBROSŁAWICE

4 : 0

WARTA ZAWIERCIE

ZNICZ KŁOBUCK

3 : 1

UNIA KOSZTOWY

SZOMBIERKI BYTOM

0 : 0

UNIA DĄBROWA GÓRNICZA

POLONIA PORAJ

3 : 0

AKS MIKOŁÓW

SARMACJA BĘDZIN

0 : 0

Kolejka 1 - 2019-08-10

AKS MIKOŁÓW

ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE

0 : 2

SARMACJA BĘDZIN

UNIA DĄBROWA GÓRNICZA

3 : 0

POLONIA PORAJ

UNIA KOSZTOWY

1 : 1

SZOMBIERKI BYTOM

WARTA ZAWIERCIE

2 : 0

ZNICZ KŁOBUCK

RUCH RADZIONKÓW

1 : 0

DRAMA ZBROSŁAWICE

SLAVIA RUDA ŚLĄSKA

1 : 3

GWAREK ORNONTOWICE

RKS GRODZIEC

4 : 1

RAKÓW II CZĘSTOCHOWA

PRZEMSZA SIEWIERZ

1 : 1

TABELA | IV LIGA
DRUŻYNAMPBRAMKI
1.SZOMBIERKI BYTOM153332 - 19
2.UNIA KOSZTOWY153136 - 12
3.ZNICZ KŁOBUCK152937 - 20
4.WARTA ZAWIERCIE152533 - 24
5.RUCH RADZIONKÓW152430 - 21
6.AKS MIKOŁÓW152416 - 12






WARTA ZAWIERCIE

- : -

SZOMBIERKI BYTOM


2020-03-14, godz. 15:30
Mecz wyjazdowy







RUCH RADZIONKÓW

2 : 5

SZOMBIERKI BYTOM


2019-11-15, godz. 19:19
Mecz wyjazdowy




1% PODATKU DLA KLUBU - KRS: 0000270261

Baraż: Szombierki Bytom - LKS Goczałkowice 0:220102006/2007Ruch Radzionków - Szombierki Bytom 2:512 kolejka: Szombierki Bytom - Przemsza Siewierz 3:310 kolejka: Szombierki Bytom - Gwarek Ornontowice 2:18 kolejka: Szombierki Bytom - Znicz Kłobuck 1:07 kolejka: Szombierki Bytom - Śląsk Świętochłowice 3:15 kolejka: Szombierki Bytom - Sarmacja Będzin 2:1




Ta strona korzysta z plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania w Polityce Prywatności.


TS Szombierki Bytom © Wszelkie prawa zastrzeżone
2002 - 2020 @ TS Szombierki Bytom
Historia serwisu www