Polonia: Konieczko (53), Kepka (69), Psonka (70)

Szombierki: Latka, Balul, Curyło (65 Pytlik), Szombierski, Cichecki (76 Pstuś), Cieszyński, Kowalczyk, Gwiaździński, Rybak, Malicki (80 Zając), Morys. Tr. R. Osadnik.
Polonia: Kepka, Mizgała, Płatkowski, Piwiński, Góralczyk, Krupa, Mazerant, Piątkowski, Mielczarek, Kowalski, Swatek. Tr. T. Sobczak.
rezerwa: Nidawski, Konieczko, Pawłowski, Psonka, Nietresta, Ligus.

Widzów: 100

W środowe późne popołudnie Zieloni podejmowali gości z Poraja. W rundzie jesiennej padł remis 2:2. Tym razem to Zieloni zgarnęli trzy punkty. W zasadzie pierwsze uderzenie w meczu należy zaliczyć Piwińskiemu, kiedy uderzając z 18 metrów piłka minęła poprzeczkę. W odpowiedzi próbował z bliska Malicki, ale obrońcy zablokowali uderzenie. W 20 minucie Piątkowski uderzał z 8 metrów, a piłka minęła prawy słupek. Cichecki mocno z ostrego kąta w 23 minucie. W 27 minucie Mazerant trafił w poprzeczkę uderzeniem z 25 metrów. W 35 minucie zablokowane uderzenie zawodnika gości. W 37 minucie mocne uderzenie Gwiaździńskiego z pola karnego. W 39 minucie uderzenie Piwińskiego zablokowane, rzut rożny dla gości. W 43 minucie świetne wyjście Morysa, podaje do Cicheckiego, ten uderza nad bramką. W 45 minucie dobre wyjście Kowalczyka, podanie do Rybaka na pole karne, a ten nie marnuje okazji i daje Zielonym prowadzenie. Sędzia odgwizduje koniec pierwszej połowy.

W drugiej połowie uderzają i strzelają głównie już tylko Zieloni. W 52 minucie obronione uderzenie Gwiaździńskiego z bliska. W 54 minucie dośrodkowanie Cicheckiego, uderzenie Kowalczyka, rzut rożny. W 61 minucie świetne rozegranie piłki Cichecki do Malickiego, oddaje do Morysa, niecelne uderzenie. W 63 minucie jedyna akcja gości, podanie zza pola karnego na lewy słupek, piłkę wbija do bramki Piątkowski - 1:1. Pierwsza akcja po stracie bramki, Kowalczyk na prawej stronie poradził sobie z obroną gości, z końcowej linii podał na wbiegającego Malickiego, który umieścił piłkę w siatce gości - 2:1. W 71 ponownie Remigiusz Malicki pokonuje bramkarza gości, tym razem pewnym uderzeniem z pola karnego - 3:1. W 73 minucie uderzenie Morysa zablokowali goście. W 86 minucie podanie Zająca do wbiegającego w pole karne Pytlika, które zostaje sfaulowany przy próbie strzału. Piłkę na 11 metrze ustawia Rybak i uderzeniem na lewy słupek daje Zielonym prowadzenie 4:1, który do końca meczu nie ulega zmianie.

Do końca sezonu pozostały nam już tylko dwa mecze. Najbliższy wyjazdowy zagramy 1 czerwca w Zawierciu z tamtejszą Wartą.