» Najnowsze wiadomości
16 Paź | inf własna
Kolejna kolejka ligowa

W sobotę o godzinie 11:00 rozpocznie się nasz mecz w Dąbrowie Górniczej – Strzemieszycach – gdzie gościnnie swoje mecze rozgrywa Unia.
W związku ze zmianami obostrzeń w całej Polsce wydarzenia sportowe będą rozgrywane - do odwołania - bez udziału widzów.
Zeszły sezon drużyna Unii zakończyła na 11 miejscu. Wtedy to mecz na naszych obiektach wygraliśmy 3:1 po bramkach Terbalyana (22`), Balula (44`) i Moritza (53`).
Nasi sobotni rywale w ostatnie kolejce nie grali swojego meczu z Polonią Łaziska, ponieważ w drużynie z Łazisk wykryto zakażenie Covid-19. A we wcześniejszych spotkaniach Unia pokonała m.in. Ruch Radzionków 3:0, wygrali w Myszkowie 0:1, pokonali rezerwy Rakowa 2:0. Zremisowali dwa, a przegrali tylko trzy mecze: z Unią Kosztowy 1:0, Wartą Zawiercie 3:0, oraz Szczakowianką 2:1. Aktualna forma pozwoliła im zdobyć 20 punktów, co daje im 5 miejsce na pięć kolejek przed końcem rundy.
Zapowiada się ciekawe spotkanie. Trzymamy kciuki za Zielonych!