07 Kwi | 19:02:49 | inf własna

Sobota, godz 11, Szombry - Znicz.

W sobotnie przedpołudnie nasza jedenastka zawalczy o punkty ze Zniczem Kłobuck.
Mecz rozpocznie się o godzinie 11 – i odbędzie się bez udziału kibiców.

Jesienią w meczu rozgrywanym na boisku w Kamyku przegraliśmy 1:0 po bramce w 26 minucie meczu. W sezonie 19/20 - jak wiadomo odbył się tylko jeden mecz - i to Znicz gościł na naszym boisku. Mecz zakończył się naszym zwycięstwem a jedyną bramkę meczu zdobył Tomasz Rybak w 89 minucie spotkania.

Na wiosnę Znicz odnotował następujące wyniki: wygrał w Będzinie z Sarmacją 0:1, pokonał u siebie MKS Myszków 2:1, przegrał w Radzionkowie 1:0 i w ostatniej kolejce pokonał na własnych obiektach Polonię Łaziska 4:0.

Do naszego składu wrócą zapewne Marek Szubert, Tomasz Rybak, Kuba Stefaniak i Łukasz Łebko. Choć zmiennicy, szczególnie w pierwszej połowie meczu w Siewierzu - pokazali się z dobrej strony.

Zachęcamy do śledzenia transmisji live z tego meczu na profilu facebook naszego klubu.

1% PODATKU DLA KLUBU - KRS: 0000270261

Sparing: Szombierki - Pniówek PawłowiceSparing: Szombierki - MiedarySparing: Szombierki - GoczałkowiceSparing: Szombierki Bytom - Naprzód Lipiny 3:0Kolejka 14: Szombierki Bytom - Raków II CzęstochowaKolejka 12: Szombierki Bytom - Unia Kosztowy 3:1Kolejka 10: Szombierki Bytom - Szczakowianka Jaworzno 2:2nabór 2020