14 Mar | inf wł / tekst: MZ / grafika: S.Budzan // transfermarkt.pl

Sobota, 13:00 - zapraszamy na mecz!

Dopiero opadły emocje pierwszego - nieco pechowo przegranego meczu ze Spartą,
a już w sobotę o godzinie 13:00 na nasz obiekt zawita
lider naszej ligi - Podlesianka Katowice.

Jesienią, mecz wyjazdowy zakończył się remisem 1:1, a grające w osłabieniu od 45 minuty Szombry (po drugiej żółtej kartce dla Dawida Ściuka) zdołały urwać punkt mocnym gospodarzom. Po akcji Gagi bramkę zdobył w 89` niezawodny Kamil Moritz.

Podlesianka w przerwie zimowej dokonała jedynie niewielkich zmian kadrowych, do naszej drużyny pozyskaliśmy napastnika Bartosza Marchewkę, ponadto do Pniówka Pawłowice trafił Szymon Sobierajewicz. Natomiast ciekawym wzmocnieniem jest pozyskanie młodzieżowego reprezentanta Mołdawii, środkowego pomocnika Mariusa Curosa z Zimbru Kiszyniów (w sumie na poziomie Mołdawskiej Super Ligi - 373 minuty w 5 meczach, Reprezentacja Mołdawii U19, U20 3 mecze/0 bramek - wg Transfermarkt).